Debiut młodzieży na boisku w Lasku. Przegrana seniorów w Łaskarzewie

W weekend swój pierwszy mecz w ramach IV warszawskiej ligi okręgowej młodzików na boisku w Lasku rozegrali zawodnicy CKS Celestynów (rocznik 2009). Ich rywalem była drużyna z Józefowa. Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu podopieczni Daniela Gryca ulegli nieznacznie Józefovii (0:1) . Chłopakom należą się gromkie brawa.  Super mecz ! Poniżej jest dostępna galeria z tego spotkania.

CKS Celestynów (seniorzy) przegrali po słabej grze 0:2 (do przerwy 0:1) z Promnikiem Łaskarzew. Na boisku zabrakło kilku podstawowych zawodników, co miało duży wpływ na postawę zespołu.

Podziękowania dla kibiców, którzy licznie przybyli na ten odległy wyjazdowy mecz. Ultrasi musieli się wykosztować i zapłacić piątaka od osoby za wejście na obiekt sportowy Promnika (co jest niespotykane w naszej lidze).

Powiązana galeria: