Punkt zwrotny – mamy to ! CKS Celestynów 2:1 Bór Regut

Oj długo CKS kazał nam czekać na zwycięstwo w najbardziej prestiżowym meczu w ligowych zmaganiach. Ostatni raz wygraliśmy z drużyna z Reguta 12 października 2013 roku. Od tego dnia przegraliśmy wszystkie 5 meczy, które rozegraliśmy na przestrzeni prawie 7 lat. Zła passa trwała dokładnie 6 lat, 10 miesięcy i 24 dni. Warto jednak pamiętać, że w sezonach 2014/2015, 2015/2016, 2016/2017 nie mieliśmy możliwości rywalizacji z Borem ze względu na to, że występowaliśmy na różnych szczeblach rozgrywkowych. Patrząc na te statystyki, łatwo wywnioskować jak ważne było to zwycięstwo dla naszego klubu. Wypada podziękować wszystkim, którzy tworzą wspaniałą społeczność klubu CKS Celestynów: kibicom, zarządowi, sztabowi szkoleniowemu oraz zawodnikom.

Miejmy nadzieję, że uda nam się przekuć to zwycięstwo na coś więcej niż 3 pkt i chwilę szczęścia. Być może karta, w końcu zacznie sprzyjać naszemu klubowi, który od momentu powstania klubu w Regucie jest nieustannie marginalizowany przez naszych gminnych włodarzy.

Poniżej przedstawiam wam statystyki zmagań pomiędzy naszym klubem, a Borem, jakie udało się zebrać na podstawie strony 90minut.pl. Jest też galeria ze zdjęciami z meczu.

Powiązana galeria: