Pierwsze potknięcie w końcowym momencie

20 kolejka Warszawskiej klasy A, grupy II to wyjazd do Halinowa, a w zasadzie do Długiej Kościelnej, bo tam SRT Halinów rozgrywa swoje mecze. Kończąca majówkę niedziela 5 maja nie okazała się jednak dla nas szczęśliwa. Doznajemy pierwszej tej wiosny porażki, ulegając wiceliderowi tabeli po słabym meczu 0:2.

Pierwsza, remisowa połowa to obraz obustronnej walki zarówno między sobą, jak i z boiskiem, które nie było najlepszej jakości. Gospodarze atakowali głównie skrzydłami, my zaś te ataki dobrze neutralizowaliśmy i wychodziliśmy z kontratakami. Obie ekipy oddały po kilka strzałów, które kończyły się rzutami rożnymi, lub w rękach bramkarzy. W pierwszej części spotkania kibice bramek nie zobaczyli.

W drugiej odsłonie niestety już tak. Niestety, ponieważ wpadały tylko do naszej bramki. W tej części meczu przewaga gospodarzy robiła się coraz bardziej widoczna. Nasza gra została ograniczona do długich piłek na napastnika i skrzydłowych, co nie przyniosło efektów. Wtedy nadeszła 80. i 84. minuta meczu. Najpierw rzut rożny i zamieszanie w naszym polu karnym, później również zamieszanie, z tym że bez rzutu rożnego. W ten prosty sposób, kolejny raz tracimy głupie bramki, tym razem w końcówce meczu. Do domu wracamy bez punktów…

W tabeli nasza sytuacja się nie zmieniła, ponieważ obie bezpośrednio goniące nas ekipy również wróciły ze swoich wyjazdów bez punktów – Wisła Maciejowice uległa imienniczce z Dziecinowa 2:5, natomiast PKS radość przegrała z rezerwami Polonii 0:4. Nie udało nam się również przegonić OKS-u Otwock, a była ku temu szansa, gdyż Rozwój Warszawa rozgromił otwocczan aż 6:1. W pozostałych meczach Bór Regut pokonał rezerwy Józefovii 4:2, Advit Wiązowna zgodnie z przewidywaniami wygrał z Victorią Zerzeń 3:1, natomiast KS Puznówka wyjechała z Wólki Mlądzkiej z bagażem 5 bramek, gdzie w roli gospodarza podejmowała Vulcan (0:5).

Za tydzień na własnym terenie będziemy gościć Advit Wiązowna. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w niedzielę 12 maja o godzinie 16.00.

50. Urbaniak Michał – 14. Michałek E., 4. Cygan, 5. Krzymiński, 19. Zduńczyk (76’ 8. Urbaniak Maciek) – 10. Laskus, 11. Ziemichód D. (84’ 16. Adamczyk), 21. Żebrowski (60’ 15. Kloch J.), 9. Kurach (86’ 18. Majewski), 15. Kędzierski – 6. Poleszuk (67’ 22. Jęda)

MU